Anahi princess
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi princess

Dobrodosli na forum o princezi Anny !
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica

Ići dole 
+2
*...Barbie 4ever...*
~*RBD fan*~
6 posters
AutorPoruka
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 11:51 am

Según los lectores de Quién.com, la actriz y cantante es la que promete más en la actuación al obtener más del 60% de la votación.

La encuesta realizada en el portal Quién.com el día de ayer, en donde se preguntaba cuál de los integrantes de RBD crees que tiene más futuro en la actuación, arrojó como resultado que Anahí tiene el mayor futuro como actriz que cualquiera de sus cinco compañeros.

Con un porcentaje de 60.69 % la cantante dejó atrás a Dulce, Maite, Alfonso, Christian y Christopher, quienes obtuvieron un porcentaje muy inferior al de la rubia, pero consiguieron algunos votos de sus fans.

La que más se le acerca es Dulce María, con un total de 33.81 % de votos. Según los lectores del portal Quién.com, la protagonista de Verano de Amor sería la segunda en tener un futuro prometedor como actriz.

Respecto a los hombres, Poncho, que actualmente se encuentra en Venezuela participando en el rodaje de la película Venezzia, obtuvo 3.06 % de los votos, lo que lo coloca en el tercer sitio.

Mientras que Maite, protagonista de Cuidado con el Ángel y quien cumplió años el día de ayer, se quedó en la cuarta posición al obtener sólo un 2.42 %.
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 11:51 am

~PREVOD~

Po anketi sa Quien.com,glumica i pevacica je ona koja najvise obecava u glumi imajuci vise od 60% glasova.

Anketa realizovana na Quien.com juce,gde se pitalo koja ce od clanova RBD po tvom misljenju imati najvise uspeha u buducnosti u glumi, rezultiralo je da Anahi ima najbolju buducnost kao glumica od svih ostalih 5 clanova.

Sa procentom 60.69% pevacica je iza sebe ostavila Dulce,Maite,Alfonsa,Christiana i Christophera, koji su imali dosta nizi procenat od plavuse,ali dobili su glasove od svojih fanova.

Najbliza joj je bila Dulce Maria, sa 33.81 % glasova.Po anketi sa Quien.com,glavna glumica serije Verano de amor je druga koja ce imati najvise uspeha u glumi.

Sto se tice momaka,Poncho,koji je bio u Venecueli zbog glume i ucestvovao u filmu Venecia,imao je 3.06% glasova,sto ga dovodi na 3. mesto.

Dok Maite,glavna glumica serije Cuidado con el Angel i koja je skoro postala godinu dana starija,bila je na 4. poziciji imajuci samo 2.42%.
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 1:39 pm

Pa msm narawno....ona i jeste la mejor!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
princess anahi
~Rebelde~
~Rebelde~
princess anahi


Ženski
Broj poruka : 1742
Godina : 32
Lokacija : SA sanjom iwanom,andreomi kiki zauvek
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : SANJA TI SI MOJ ZIVOT MA STA TI MISLILA O MENI BAS ME BRIGA!!!!!!!!!!!!!OBOZAVAM TE EXTRA SI VOLIM TE NAJVISE NA CELOM SVETU I TO SE NIKAD NECE PROMENITI BUBICE,ZIVOTE MOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Datum upisa : 24.12.2008

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 6:37 pm

ona je CARICA NARAWNO!!!!!!!!!!!!!!!najbolja,najlepsa i narawno NAJBOLJA GLUMICA!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://losafanclub.forumotion.net/portal.htm
~I`m not a perfect girl~
~BB~
~BB~
~I`m not a perfect girl~


Ženski
Broj poruka : 238
Godina : 28
Raspolozenje : ;)))
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : =)
Datum upisa : 28.04.2009

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 6:55 pm

hmm...bolje kao pewachica:)
Nazad na vrh Ići dole
~*CwIjInA_MaLa*~
~V.I.P.~
~V.I.P.~
~*CwIjInA_MaLa*~


Ženski
Broj poruka : 1127
Lokacija : ♥Ako znam shta je ljubaw, onda je to zbog tebe ljubawi moja jedina♥
Raspolozenje : Djubre kao ja ne umire!
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : Ulica me zna i na njoj je swe siwo znate..
Ona je zla, ona zeli moj ziwot brate..
I ko sam ja weruj nece ona da mi kaze..
Kad dodje kraj ona ostawi nas same..
Datum upisa : 01.04.2009

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:07 pm

Nishta nowo.. :)))
Nazad na vrh Ići dole
~BARBIE GIRL~
~Baby blue~
~Baby blue~
~BARBIE GIRL~


Broj poruka : 541
Lokacija : para siempre with RBD
Raspolozenje : HAHAHA....HM!SUPER
Koliko ti se swidja 4um??? :
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Right_bar_bleue

Personal Text : WWPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Datum upisa : 18.03.2009

Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitimePet Maj 01, 2009 6:47 pm

pa bila pewachica ili glumica ona je najbolja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Empty
PočaljiNaslov: Re: Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica   Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Po glasanju mi Anny ima najbolju buducnost kao glumica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O Anny..........
» Anny te quiero...
» i Anny ima mane..
» Anny-n oziljak....
» Anny tetovaza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi princess :: ~*~*~*Anahi~*~*~* :: ~*~*News~*~*-
Skoči na: