Anahi princess
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi princess

Dobrodosli na forum o princezi Anny !
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:30 pm

Našao zeka pušku, i rešio da ode sa puškom kod mede da mu jebe sve po spisku. Dolazi kod mede:
• Medo, aj'd igraj malo!
• Zeko, šta ti je... smiri se...
• DUM!!! (u vazduh)
• Dobro... dobro...
• Ajde sad, penji se na ono drvo!
• Ma... zeko? Je li ti dobro? Nikad nisi bio takav...
• DUM!!!
• U redu...idem...
• Ajde, kenjaj sad!
• Ali, zeko... pa šta ti je...
•DUM!!!
(Meda kenja sa drveta).
• Ajde, pojedi sad to!
•Pa nemoj tako, zeko, daj da se doogovorimo k'o ljudi...
• KLIK!!!... ne treba medo, ja ću da pojedem!


Takmičila se tri slepa miša koji će više krvi popiti. Ode prvi slepi miš i vraća se posle 15 minuta a krvi do kolena. I ova ostala dvojica ga pitaju:
• Jebote, gde si ti bio kad imaš toliko krvi?
• Ma, jel' viditet onu kućul tamo?
• Vidimo...
• E, tu sam poklao sve živo!
Ode ti drugi slepi miš i vraća se posle pola sata, krvi do struka. I sad ga pitajup ova dvoijca gde je bio a on će njima:
• Jel' vidite ono selo tamo?
• Vidimo...
•r E, tu sam poklao sve živo!
Ode ti treći slepi miš i nema ga sat vremena. Posle sat vremena vraća se on sav krvav od glave do pete. Ova dvojica popizdela, sve misle da je nemoguće, ali 'ajde pitaju oni njega gde je bio.
• Jel' vidite onu banderua tamo?
• Vidimo...
• E, ja je nisama video!


Išao jedan tvor šumom i upadne u rupu. Od udarca u glavu jec izgubio pamćenje i nije znao ko je.Tvor nastavi da ide šumom i naiđe na medveda i kaže mu:
• Molim te, medo, ne znam ko sam, pomozi mi...
Medved će:
• Ma beži, vidiš da jedem med, zauzet sam.
Zatim tvor naiđe na lisicu i od nje zatraži pomoć, a ona mu odgovori:
• Vidiš, majke ti, da jurim kokoške, prođi me. Nađi nekog drugog.
I onda krećući se dalje tvor dođe do kuće u kojoj je živeo zec.Pokucao je na vrata i rekao:
• Molim te, otvori vrata i pogledaj ko sam jer sam izgubio pamćenje.
Zec nije hteo da otvori vrata pa upita:
•Da li si dlakav?
Tvor:
• Jesam.
• Da li smrdiš?
• Da.
• Da li imaš belo na glavi?
• Da.
• E, pa onda si Šiptar!


Ide lav kroz šumu, sretne zeca i pita ga:
• Ko je kralj životinja?
• Ti si lave... - odgovori zeka.
Ide dalje i sretne vuka i pita ga:
• Ko je kralj životinja?
• Ti si lave... - odgovori vuk.
Nastavi lav kroz šumu, sretne lisicu i pita ga:
• Ko je kralj životinja?
• Lave, ti si... - odgovori lisica.
Ide tako dalje i sretne slona:
• Ko je kralj životinja?
Ovaj se okrene, pogleda ga začuđenim pogledom i BAAAAM, udari ga surlom.
A lav će:
• Dobro, dobro.... nemoj se ljutiti ako ne znaš!!!


Zeko i ris odlučili da budu prijatelji. Kaže ris:
- "Ma koliko bio gladan ti si moj prijatelj i ja te neću pojesti!"
Zeko zadovoljan njegovom odlukom pozove ga na piće i tako je počelo njihovo prijateljstvo. Prolazile su godine i sve je bilo super do jedne zime. Sve je bilo smrznuto, hrane nigdje i nakon nekog vremena ris više nije mogao izdržati i dođe do zekine jazbine:
- "Zeko, ja ne mogu više izađi da te pojedem umrijet ću od gladi!!"
A zeko viče iz jazbine:
- "Nee, rise!!!"
A ris će:
- "Ma ne remse!!!"


Medo, glavni u sumi donese zakon da suzbije nekrofiliju medju zivotinjama.
- "Ne smeju se jebati mrtvi, ko prekrsi tesko njemu."
Trckarao veseli zeko sumom i naleti na mrtvu slonicu, zamisli se malo onako uplasen od medvjeda, ali ipak skoci na nju. Pritom medo nailazi i ljutit zagrme:
- "Zece ubicu te! Sta to radis?"
Zadihan zeko kroz zube izusti.
- "Nemoj medo svega ti, na ku.cu mi krepala!"

Krenuli medo, zec i vuk da roštiljaju. U pola puta medo se sjeti da nije ponio meso. Kaže njima dvojici:
- "Idite vi ali ne dao vam bog da dirnete pivu. Ako bude falila jedna flaša gotovi ste."
Kada su stigli zec kaže:
- "Hajmo ba vuk samo po jednu."
Vuk će:
- "Ma ne smijem od mede."
- "Ma hajmo popiti, pa ćemo čepove vratiti i on neće ništa primjetiti."
I tako jedna po jedna ode čitava gajba. Kada su skontali šta su uradili vuk kaže:
- "Bolan zeko šta ćemo sada kad medo dođe."
Zec mu kaže:
- "Ništa, ako te medo bude pitao, ti mu slegni ramenima i reci pffffff."
I tako i bi dođe medo i zagalami gdje su pive, a vuk:
- "Pffffff", na to će zeko:
- "Šta pffffff, gdje su pive?!?"


Napravi lija Wc, i to jos kakav nego sa muzikom.Dodje prvi dan zeka da se iskenja kad ga lija upita koju muziku da mu pusti a zec njoj odgovori ROCK.Posle nekog vremen izlazi zeka napolje sav srecan kad u tom trenutku naidje meda.
- "Zeko,zeko jel znas mozda gde ima WC", a zec njemu odgovori da ima kod lije i to sa muzikom. Dodje meda do WC,i kaze liji da mu pusti NARODNJAKE.Posle nekog vremena izadje i on sav srecan jel se onako posteno iskenjo kad u tom trenutko dotrca vuk.
- "Zeko, medo jel znate gde ima u blizini WC", o oni njemu da ima kod lije i to sa muzikom. Dotrca brzo vuk do WC, kad ga tamo lija upita sta da mu pusti a vuk njoj:
- "Ma bilo sta."
Posle pet minuta izlazi vuk onako sav posran, kad ga meda i zeka upitaju sta se desilo a on njima:
- "Jebi ga, lija pustila himnu i ja morao stojat."


Idu dva mlada zecica kroz sumu i jednom se pripiski.
- "Ja idem u ovaj zbun da piskim a ti me pricekaj."
Udje zeko u zbun i cuje se brojanje, jedan, dva tri, cetri, pet, sest, sedam. Zeko izadje iz zbuna a prijatelj ga upita:
- "Sta to brojis tamo u zbunu?"
- "Ma nista specijalno, na jedan otkopcam krzno, na dva ga izvadim, na tri prevucem kozicu, na cetri se ispiskim, na pet vratim kozicu, na sest stavim ga nazad u krzno i na sedam zakopcam krzno."
- "A tako pa i ja cu tako da probam", rece drugi i udje u zbun. Kad iz zbuna se cuje:
- "Jedan dva tri pet, tri, pet, tri, pet..."


Sjedi zeko u sumi i nesto pise. Nailazi lisica i pita:
- "Cuj zeko, ma sto to pises?"
- "Pisem doktorsku dizertaciju", odgovori zeko.
- "E kako si ti pametan, a koja je tema tvoje dizertacije", upita lija.
- "Kako oderati lisicu", odgovoro zeko mrtav hladan.
- "Ma kako se samo usudjujes", kaze lija te zgrabi zeku i odvuce ga u grmlje. Iz grmlja se zacuju urlici , izade zeko vani i nastavi pisati. Naide vuk i upita ga:
- "Ej zeko, a sto to pises?"
- "Pisem doktorsku dizertaciju", odgovori zeko.
- "Bravo zeko, a koja je tema tvoje dizertacije", upita vuk.
- "Kako oderati vuka", odgovori zeko.
- "Ma kako se samo usudjujes", rece vuk i odvuce zeku u grmlje gdje se opet zacuju urlici. Nakon nekog vremena izade zeko iz grmlja a iza njega veliki medo koji mu govori:
- "A jesi'l vidio zeko, nije bitna tema dizertacije bitno je ko ti je mentor!"
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:30 pm

Ode medved u prodavnicu i traži med, a prodavac mu kaže da trenutno nemaju med. I tako, medved dolazio i tražio med još nekoliko dana. Četvrtog dana dođe medved i traži med, a prodavac mu reče da ako dođe i sutra da će ga ubiti sekirom. Sledećeg dana dolazi medved u prodavnicu:
• Da li imate sekire?
• Nemamo.
• A imate li med?

Dosao zeka u kafic i naruci pivo. Nakon malo dodje jedna zgodna zirafa i sedne do zeke i naruci i ona pivo. Upoznaju se njih dvoje i dobro popiju i odvede nju zeka kuci.
Sledeci dan dodje zeka opet u kafic, izgleda sav umoran i ko pretucen, naruci pivo, a njemu ce konobar:
- "Jel' zeko, ti juce odvede onu zirafu kuci da je kresnes, zasto mi sada izgledas takav jadan i tuzan?"
- "Ma nisam tuzan," zeka ce, "nego sam premoren. Dok sam je ljubio, pa guzio, pa ljubio, pa guzio... ima majke mi da sam pedeset kilometara pretrcao!"

Dosli tata zeka i sin zeka kuci. Tata zeka sav usran, a sin zeka skroz upisan.
Kad ih je mama zecica ugledala, zaprepasteno ih upita:
Sta vam se desilo?
Sin zeka joj odgovara:
Mama, ja sam se upisao od smeha, dok je meda brisao dupe sa tatom.

Beži zeka kroz šumu i viče:
• Pederi! Pederi!...
Vidi to meda i upozori ga:
• Stani zeko, nemoj tako, nije kulturno, ne viči toliko...
Na to će zeka opet:
• Pederi! Pederi!
A meda:
• Nemoj bre zeko, vidi koliki si, a takve reči od tebe. Pa još mleko imaš na bradi, a tako vičeš...
Zeka:
• Nije mleko! Pederi! Pederi!

Jednog dana vraćao se Zeka sa posla i ugleda pored Lijine kuće tri mala lisičića kako se igraju.
Prišunja im se Zeka i kaže: "Lisičići, lisičići je...u vam mamu!", oni se rasplakaše a Zeka ode mirno kući.
Kad je Lija došla kući i videla uplakanu decu jako se naljutila i odlučila da napravi Zeki zasedu.
Sutradan opet Zeka prolazi tuda, lisičići se opet igraju napolju a on se opet prišunja i kaže: "Lisičići, lisičići je...u vam mamu!" kad odjednom iza žbunja istrči Lija i počne da juri zeku po livadi.
Međutim kako je Zeka brži i spretniji on preskoči neku ogradu a Lija se zaglavi između dve daske.
Počne Lija da psuje Zeku i da mu preti a on se vrati preko ograde, raskopča pantalone priđe Liji sa leđa i kaže:
"Ne bi ja Lijo ali obećao sam deci!"

Ide zeko sav krvav kroz šumu i sretne goluba, pita ga golub šta mu je bilo a zeko tužan kaže:
-"koristila me lija ko uloške"
Sutradan ide zeko kroz šumu i vidi goluba krvavog pa ga pita šta mu je bilo a golub odgovori:
-"Čula lija da su bolji ulošci s krilcima"




Dolazi dabar u kafic,i vidi zeku kako sav tuzan sedi za sankom u gleda u casu viskija...
I posto je dabar bio podmukao,kaze zeki:
- Pogledaj tamo!!!

i zeka pogleda,a za to vreme mu dabar popije viski,i vrati praznu casu na sank...

i zeka se jos vise rastuzi....

Dabar ga pita:
- Pa dobro zeko,sto si toliko tuzan???

Zeka: Pa ceo da mi nista ne ide od ruke...

Dabar: Pa kako???

Zeka: Pa prvo htedoh da se udavim,i bacim se ureku,a oni me spasose. Posle toga rekoh da se obesim,ono konopac mi se iskida,sada stavim otrov u viski da se otrujem,neko mi popi viski...ma do djavola sve...



Vozi vuk motor kroz sumu i zove ga crvenkapa:
-Vuce, vuce!
A vuk ce na to: Ma k...c vuce, vidis da trokira!



Prolazi Crvenkapica sumom i vidi vuka iza nekog zbuna.Pridje ona i pita:
-Je li vuce zasto su ti tako crvene usi?
Vuk je pogleda i brzo cucne u zbun pored.Crvenkapica opet za njim i pita:
-Vuce zasto si tako oznojen?
vuk ne rece nista nego se brzo premesti iza sledeceg zbuna.Crvenkapica opet za njim i pita:
-Vuce zasto su ti tako crvene oci?
-Bezi bre zenska glavo zar ne vidis da kenjam
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
princess anahi
~Rebelde~
~Rebelde~
princess anahi


Ženski
Broj poruka : 1742
Godina : 32
Lokacija : SA sanjom iwanom,andreomi kiki zauvek
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : SANJA TI SI MOJ ZIVOT MA STA TI MISLILA O MENI BAS ME BRIGA!!!!!!!!!!!!!OBOZAVAM TE EXTRA SI VOLIM TE NAJVISE NA CELOM SVETU I TO SE NIKAD NECE PROMENITI BUBICE,ZIVOTE MOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Datum upisa : 24.12.2008

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimeSub Mar 28, 2009 1:45 pm

ide zec u restoran i pita jer imate tortu od sargarepe?prodavac mu odgovori:nemamo!sledeci dan zeka opet:jer imate tortu od sargarepe?prodavac mu odgovori:nemamo!i tako zeka nedeljama i prodavac kaze aj da zeki napravimo tu tortu!!!!i dodje zeka opet i pita zeka istu stvar i prodavac odgovor imamo!a zeka ce na to jer da da je bljak?!
Nazad na vrh Ići dole
http://losafanclub.forumotion.net/portal.htm
~sweet princess~
~Baby blue~
~Baby blue~
~sweet princess~


Ženski
Broj poruka : 930
Godina : 28
Lokacija : With Anny and Tinkerbell 4ever
Job/hobbies : ples..pewanje...pliwanje...engleski
Raspolozenje : xe xe xe =)))
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : ~~ Una Diva parasiempre ! ~~
Datum upisa : 23.12.2008

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 10:20 am

Otvorio meda svoju novu prodavnicu, i prvi kupac je bio zeka. Pita zeka medu:
-Medo da li imas kilogram jagoda??
-Nemam....
Sledeci dan:
-Medo da li imas kilogram jagoda??
- Nemam!!
I tako cele nedelje, dok meda nije rekao zeki da ce ga zakucati exerom za drvo, ukoliko ga jos jedanput bude to pitao....
Sledeci dan:
-Medo da li imas cekic i exere???
-Nemam,sto????
-Onda mi daj kilogram jagoda..?!?!
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 1:07 pm

ahahahahahahahahaha
hahaaa hahaaahahaaahahaaahahaaahahaaahahaaahahaaahahaaa
heeehe heeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeeheheeehe
Cekajte da dodjem do daha.....hehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
princess anahi
~Rebelde~
~Rebelde~
princess anahi


Ženski
Broj poruka : 1742
Godina : 32
Lokacija : SA sanjom iwanom,andreomi kiki zauvek
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : SANJA TI SI MOJ ZIVOT MA STA TI MISLILA O MENI BAS ME BRIGA!!!!!!!!!!!!!OBOZAVAM TE EXTRA SI VOLIM TE NAJVISE NA CELOM SVETU I TO SE NIKAD NECE PROMENITI BUBICE,ZIVOTE MOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Datum upisa : 24.12.2008

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 1:49 pm

ptukli se meda izeka sa tigrom i doce lav i kaze:ako vas jos jednom vidim u ovom baru ubicu vas!!!i tako posle 2-3 godine sretnu se zeka i meda i kaze meda:ajmo do bara. a zeka:ali ako nas lav vidi bice.......
na to ce meda:a nece ako naidje ti uskocis u moj dzep i niko nece znati! i otisli oni tako u bar i nisu ni pice narucili kad ono lav na vrata.zeka kao po dogogvoru uskoci u dzep.sede lav i pita medu:de ti zeka a meda ce :pa negde u sumi1lav pita sta ti je to u dzepu a meda(udari dzeb_i kaze:pih ovo zekina slika
Nazad na vrh Ići dole
http://losafanclub.forumotion.net/portal.htm
~sweet princess~
~Baby blue~
~Baby blue~
~sweet princess~


Ženski
Broj poruka : 930
Godina : 28
Lokacija : With Anny and Tinkerbell 4ever
Job/hobbies : ples..pewanje...pliwanje...engleski
Raspolozenje : xe xe xe =)))
Koliko ti se swidja 4um??? :
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Right_bar_bleue

Personal Text : ~~ Una Diva parasiempre ! ~~
Datum upisa : 23.12.2008

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitimePon Apr 13, 2009 10:20 pm

Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) 945657 buhaha buhaha buhaha buhaha buhaha heeehe heeehe heeehe heeehe heeehe heeehe heeehe hahaaa hahaaa hahaaa hahaaa hahaaa hahaaa hahaaa hahaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)   Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi o zivotinjama (Meda, zeka & co.)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi princess :: ~*~*Anny y RBD fun i OFF~*~* :: ~*~*Chat~*~*-
Skoči na: