Anahi princess
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi princess

Dobrodosli na forum o princezi Anny !
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Razmazena princeza ?????

Ići dole 
+25
milica
~*CwIjInA_MaLa*~
★hadita de Annie★
LoCa_PoR_PolLiS
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*
~maite-forever~
~~Any Baby~~
Andrea*princess
***MAITE***FAN***
Anahi Giovanna
Munekita de plastico
*Baby blue*
~*RBD fan*~
~ANAHI my princess~
rebelde-rbd
~sweet princess~
***kaya-anny***
Sofija
~Saska*Scofield~
dul93
~AnAhI gIrL!~
xXx BeBiTa xXx
♥♦.Anny.♥♦
*~Alex Savinon~*
*...Barbie 4ever...*
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Da li je ????
1.Normalno!
Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty11%Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
 11% [ 4 ]
2.Pa....nisam bas sigurna........
Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty17%Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
 17% [ 6 ]
3.Ma,ne.......
Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty71%Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
 71% [ 25 ]
Ukupno Glasova : 35
 

AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 8:42 pm

text nije izmisljen. desilo joj se da ima los dan i kraj. izvinila se devojkama iz HEFCE.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 10:49 pm

Procitala sam tekst jos jednom pazljivo,i sada jos vise mislim da se anny folira i to mnogo,zasto bi ona plakala na svakom koncertu?mozda je emocije ponesu prvi put,drugi ali malo je nelogicno da place svaki put...dul i ostali su prirodni na sceni i iz price ove devojke zakljucila bih da su takvi i iza kamera...anny prica tako pateticne stvari na koncertima kako nas voli puno ali rekla bih da to nije istina...i da joj je bio los dan mogla je da se potrudi da ne ispadne takav idiot..ove devojke su zelele da je upoznaju i to je bukvalno bio njihov san i sada ih je anny toliko razocarala...pre sam je obozavala ali sada je samo volim(msm ko je nebi voleo)...dok sam gledala video klipove i koncerte uvek sam primecivala da se anny folira,glumi i smeje se laznim osmehom samo nisam htela to da prihvatim,onaj ko kaze da se anny ne folira to znaci da je zaludjen I DA NE RAZMISLJA ZRELO..ne kazem da je ona odvratna i zla ali nije takva kako se predstavlja,mozda je i los dan imao posledice na njeno ponasanje ali bila je bas gruba mogla je bar malo lepse da se ponasa...any nije svetica i savrsena kako sam ja mislila ali je ok,nadam se!...NE,ANNY NIJE RAZMAZENA ALI NIJE NI TAKO FINA I DOBRA I NE MISLI SVE KAO STO GOVORI..FOLIRA SE!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 7:05 pm

sigurno nije ovakva svaki dan,pocitala sam u bravu(naj novijem),pitali su dobitnice m&g ko je naj prijatniji i prirosniji i one su odgovorile anny i chris...
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:15 pm

pa dobro..ja se slazem sa tim da NIJE RAZMAZENA..shto bi bila?!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:26 pm

razmazenost je nesto cemu te roditelji uce od rodjenja,to je nacin vaspitavanja..anny nije razmazena jer joj je u zivotu bilo tesko msm ipak je imala anoreksiju i zivot je i nije bas mazio..msd da je ona sasvim noramlna devojka ali na sceni i nije bas prirodna..
Nazad na vrh Ići dole
~ANAHI my princess~
~BB~
~BB~
avatar


Broj poruka : 4
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 8:26 pm

Procitala sam tekst jos jednom pazljivo,i sada jos vise mislim da se anny folira i to mnogo,zasto bi ona plakala na svakom koncertu?mozda je emocije ponesu prvi put,drugi ali malo je nelogicno da place svaki put...dul i ostali su prirodni na sceni i iz price ove devojke zakljucila bih da su takvi i iza kamera...anny prica tako pateticne stvari na koncertima kako nas voli puno ali rekla bih da to nije istina...i da joj je bio los dan mogla je da se potrudi da ne ispadne takav idiot..ove devojke su zelele da je upoznaju i to je bukvalno bio njihov san i sada ih je anny toliko razocarala...pre sam je obozavala ali sada je samo volim(msm ko je nebi voleo)...dok sam gledala video klipove i koncerte uvek sam primecivala da se anny folira,glumi i smeje se laznim osmehom samo nisam htela to da prihvatim,onaj ko kaze da se anny ne folira to znaci da je zaludjen I DA NE RAZMISLJA ZRELO..ne kazem da je ona odvratna i zla ali nije takva kako se predstavlja,mozda je i los dan imao posledice na njeno ponasanje ali bila je bas gruba mogla je bar malo lepse da se ponasa...any nije svetica i savrsena kako sam ja mislila ali je ok,nadam se!...NE,ANNY NIJE RAZMAZENA ALI NIJE NI TAKO FINA I DOBRA I NE MISLI SVE KAO STO GOVORI..FOLIRA SE!
slazem se u potpunosti ANAHI SE FOLIRA
Nazad na vrh Ići dole
rebelde-rbd
~BB~
~BB~
rebelde-rbd


Broj poruka : 28
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 9:46 pm

Ne nije razmazena..imala je losh dan pa sta...A ja ne verujem u to dok ne procitam u novinama ili dok ja sama to ne vidim...Anahi je moj idol...Volim je puno..i sve dok nesto ne uradi meni OBOZAVACU JE..!!!
i neko je napisao da ako bi ona cekala da svakom fanu proradi neki praistorijski fotoaparat...STRASNO..!!!!
A ono kao kad je ta neka devojcica rekla Anny te amo...a Anny joj kao rekla lo se to je nevidjeno cista laz...hehe dodje mi da puknem od smeha kad to procitam...
ALO LJUDI CISTA LAZ...!!!!
Ako je ovo ostalo uopste istina (a predpostavljam da nije...)...
ANNY ES MI IDOLO PARA SIEMPRE..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
rebelde-rbd
~BB~
~BB~
rebelde-rbd


Broj poruka : 28
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:29 pm

A osobe koje sad prekoravaju anny ili bilo sta da pricaju "ruzno" ONI NIKAD NISU BILI NJENI PRAVI FANOVI!!!
I svi koji sada kazu da se folira NIKAD NISU BILI NJENI FANOVI.....
ANNY SE NE FOLIRA..
Ma necu vise da se nerviram zbog nekih ljubomornih kokoski...!!!
pa me vi banujte i na 1000 godina..Ne dam da se nista ruzno kaze za anny..!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:31 pm

a zasto bi te banovali kada nisi uradila nista lose?ja jesam pravi fan od anny ali je ne idealizujem,obozavam je ali ona nije savrsena i necu vise da pricem rekla sam sta sam imala...
Nazad na vrh Ići dole
*~Alex Savinon~*
~Moderator~
~Moderator~
*~Alex Savinon~*


Ženski
Broj poruka : 1617
Godina : 30
Lokacija : *Sa Dulce na bini..pewamo Te daria todo..i na kraju..cudo...zagrlimo se !*
Job/hobbies : (M)UCENICA
Raspolozenje : buahahaha
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : Y hoy te digo ADIOS te recordare cuando salga al sol..
Cuando scuche nuestra cancion...
Nunca dejes decir adios...siempre believe!
Because I DO BELIEVE IN MAGIC!!!
***...Alex Espinoza...***
Datum upisa : 17.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 10:04 pm

ok u prawu si rbd-rebelde
ali bez swadje ..moje je da was upozorim...
i ja msm da se Anny ne folira...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.net/forum.htm
rebelde-rbd
~BB~
~BB~
rebelde-rbd


Broj poruka : 28
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePon Jan 19, 2009 7:31 pm

Znam ljudi...sorry ali me nerviraju neke gluposti...sorry..!!!
Anny nije savrsena za to ste upravu..ali mislim da je glupo da u anahiprincess (anahi princeza) budu ovakve teme..odnosno ovakav tekst..jer na ovom 4umu trena da budu Anny-ni fanovi a ne osobe koje govore da se folira...necu se svadjati..!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 1:09 am

Ovo je mozda trac,mozda je ta devojka to tako napisala zato sto ju je ona upoznala,pa je htela nama da je ocrni,da je pokaze u najgorem svetlu.Boze,sta ja lupam,ovo nema smisla.Mozda je i istina...Stvarno ne znam,ja necu verovati u ovo dok ja to licno ne dozivim.A za plakanje na koncertima,to je nazalost 100% foliranje tj.gluma!Ne moze svaki put da place,Dul se desilo jednom,tako i Chrisu i Ponchu ali svaki put,pa neee.To je deo showa kao i njihovi poljubci i sve,mozda ona i voli Petra Pana i Zwoncicu,a mozda i ne.Ne mora da znaci ako se ona folira na koncertu da je ona takva i u stvarnom zivotu,to je samo njena uloga na koncertima a mozda je ona jako dobra i bolja nego kako je mi zamisljamo,a mozda je i zla,nazalost mi to ne znamo i samo mozemo da nagadjamo i da mislimo o njoj kao smo je zamislili u nasim glavama.Ja sam je zamislila da je dobrodusna,emotivna,humanitarna,mastovita,kreativna,pravedna i takva ce mi ostati zauvek,tako i vama svima!Glasam za ma,ne jer ne zato sto je prava dobrica vec zato sto je ja takvu zamisljam.
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 4:18 pm

nije tacno..
Ewo widite-dok je ona bila bolesna.napisala je pesmu Salvame....koja je za nju najjpesma.....ona je proziwela najgore momente u swom ziwotu..i ta pesma je nawodi na suze......jer ja takodje swaki put kad slusham Salvame i Algun dia..zaplacem!!!
Anny je u jednom intervju-u rekla da je weoma emotiwna......i zato ne dozwoljawam nikome da gowori da se folira!
Mozda je i prewishe wolim..ali tako je!!!!
I tacka!!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:53 pm

u pravu si bb mozda place jel se seca svoje bolesti
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:56 pm

da...jer ja werujem da nije joj bilo lako kad je imala tu bolest..i kad je doziwela klinicku smrt!
Takodje werujem da place i zbog toga shto joj mi(fanowi) dajemo podrshku-koja joj weoma znaci!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:33 pm

Barbie 4ever ::
da...jer ja werujem da nije joj bilo lako kad je imala tu bolest..i kad je doziwela klinicku smrt!
Takodje werujem da place i zbog toga shto joj mi(fanowi) dajemo podrshku-koja joj weoma znaci!
Iskreno se nadam da se ne folira!
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:55 pm

povlacim sve sto sam rekal...
anny je samo imala los dan!
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 29
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 9:25 pm

hehe...otkud to??
u prawu sam?
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
Gost
Gost
Anonymous



Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 9:53 pm

jesi
stvarno sam mislila da se folira ali mi nikada nije slicila na razmazenu devojku,sasvim je prirodna!
Nazad na vrh Ići dole
*~Alex Savinon~*
~Moderator~
~Moderator~
*~Alex Savinon~*


Ženski
Broj poruka : 1617
Godina : 30
Lokacija : *Sa Dulce na bini..pewamo Te daria todo..i na kraju..cudo...zagrlimo se !*
Job/hobbies : (M)UCENICA
Raspolozenje : buahahaha
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : Y hoy te digo ADIOS te recordare cuando salga al sol..
Cuando scuche nuestra cancion...
Nunca dejes decir adios...siempre believe!
Because I DO BELIEVE IN MAGIC!!!
***...Alex Espinoza...***
Datum upisa : 17.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 12:14 pm

normalno da jeste...
A i pesma se zowe Salvame..shto znaci SPASI ME...
U prewodu..ona je napisala pesmu da je spasi od bolesti.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.net/forum.htm
*Baby blue*
~Niña~
~Niña~
*Baby blue*


Ženski
Broj poruka : 478
Godina : 27
Lokacija : *letim jedan krug sa Tinkerbell*
Job/hobbies : letenje sa Zwoncicom...
Raspolozenje : ccccc
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : Si yo puedo tu tambien!
BELIEVE ALWAYS !!!
Datum upisa : 29.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 12:37 pm

diwno...ko god da kaze da se folira..jadan on!
slazem se sa Iwanom i Alex...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.net/forum.htm
Munekita de plastico
~Niña~
~Niña~
Munekita de plastico


Ženski
Broj poruka : 333
Godina : 29
Lokacija : ~*~*With Tinker bell forewer !~*~*
Job/hobbies : letenje..............
Raspolozenje : xi xi xi
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : Te amo Anahi..
Tu eres una diva...parasiempre!
Datum upisa : 26.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 12:45 pm

NE..NIJE RAZMAZENA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.net/forum.htm
Anahi Giovanna
~BB~
~BB~
Anahi Giovanna


Ženski
Broj poruka : 260
Godina : 41
Lokacija : Sa Annie u Anahi world-u kupujemo odecu i sminkamo se...=))
Job/hobbies : soping....
Raspolozenje : hehe
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : Anahi Tititi
Algun dia....sin pensarlo..me vas extranar despacio...
I do..believe in you..Anny!
Datum upisa : 06.12.2008

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 12:50 pm

Ma,ne..nije!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiprincess.forumotion.net/forum.htm
***MAITE***FAN***
~BB~
~BB~
***MAITE***FAN***


Broj poruka : 77
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.02.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 16, 2009 3:32 pm

~!*Irena_Anny*!~ ::
naravno da su izmislili......
Nazad na vrh Ići dole
Andrea*princess
~Niña~
~Niña~
Andrea*princess


Ženski
Broj poruka : 329
Godina : 28
Lokacija : ...in my perfect world..!<3
Job/hobbies : Odbojka
Raspolozenje : =)
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 2 Right_bar_bleue

Personal Text : I do belive in Anny!..

Datum upisa : 08.02.2009

Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 11:46 am

Ovo nije izmisljeno..
Nisam 100% sigurna ali msm da nije razmazena!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razmazena princeza ????? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razmazena princeza ?????
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi princess :: ~*~*~*Anahi~*~*~* :: ~*~*Biografija i zanimljiwosti~*~*-
Skoči na: