Anahi princess
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi princess

Dobrodosli na forum o princezi Anny !
 
PrijemPrijem  Portal*Portal*  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Razmazena princeza ?????

Ići dole 
+25
milica
~*CwIjInA_MaLa*~
★hadita de Annie★
LoCa_PoR_PolLiS
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*
~maite-forever~
~~Any Baby~~
Andrea*princess
***MAITE***FAN***
Anahi Giovanna
Munekita de plastico
*Baby blue*
~*RBD fan*~
~ANAHI my princess~
rebelde-rbd
~sweet princess~
***kaya-anny***
Sofija
~Saska*Scofield~
dul93
~AnAhI gIrL!~
xXx BeBiTa xXx
♥♦.Anny.♥♦
*~Alex Savinon~*
*...Barbie 4ever...*
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Da li je ????
1.Normalno!
Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty11%Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
 11% [ 4 ]
2.Pa....nisam bas sigurna........
Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty17%Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
 17% [ 6 ]
3.Ma,ne.......
Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty71%Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
 71% [ 25 ]
Ukupno Glasova : 35
 

AutorPoruka
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 28
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 17, 2009 3:29 pm

Narawno da NIJE..
Samo da mi je znati ko je glasao za DA!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
~~Any Baby~~
~Niña~
~Niña~
~~Any Baby~~


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 28
Lokacija : With Any in magic world...We are singing Salvame and crying!!!
Job/hobbies : Pretrazivanje neta,slusanje muzike,ples,pevanje,gluma...
Raspolozenje : Uvek extra...Pozitivna!!!Jedino ako me neko rastuzi budem tuzna ali brzo me prodje!!!Nisam ljutica........
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Cao.......Ja sam Andja iz Sapca sam.....Imam 13 goduina,uskoro 14.Rodjendan mi je 13. aprila.jedva cekam!!!Odlicansam djak,i nadam se da cu pisati gimnaziju smer za jezike......Obozavam plespevanje,glumu..Idem na hor.U slobodno vreme sam na netu ili sa najboljim drugaricama.......Mnogo ih volim........A skoro stalno sam i na sekcijama i na horu.Imam macu.....obozavam je.........Kiss
Datum upisa : 05.03.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 11:26 pm

Gost ::
Svako ima los dan, pa i ona. Stavite se u njenu poziciju.
Skroz opravdavam njen postupak. NE, nije razmazena
Nazad na vrh Ići dole
~maite-forever~
~BB~
~BB~
~maite-forever~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 29
Job/hobbies : Net
Raspolozenje : Super!
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Ja se zovem Samra.Zivim u CG!Imam 14 godina.Obozavam grupu RBD,a narocito Maite....Caooooo!!!!
Datum upisa : 14.03.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 3:41 pm

Pa ne znam,nisam bas sigurna!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd4ever.nice-topic.com
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 5:03 pm

***Annie*** ::
Ovo je mozda trac,mozda je ta devojka to tako napisala zato sto ju je ona upoznala,pa je htela nama da je ocrni,da je pokaze u najgorem svetlu.Boze,sta ja lupam,ovo nema smisla.Mozda je i istina...Stvarno ne znam,ja necu verovati u ovo dok ja to licno ne dozivim.A za plakanje na koncertima,to je nazalost 100% foliranje tj.gluma!Ne moze svaki put da place,Dul se desilo jednom,tako i Chrisu i Ponchu ali svaki put,pa neee.To je deo showa kao i njihovi poljubci i sve,mozda ona i voli Petra Pana i Zwoncicu,a mozda i ne.Ne mora da znaci ako se ona folira na koncertu da je ona takva i u stvarnom zivotu,to je samo njena uloga na koncertima a mozda je ona jako dobra i bolja nego kako je mi zamisljamo,a mozda je i zla,nazalost mi to ne znamo i samo mozemo da nagadjamo i da mislimo o njoj kao smo je zamislili u nasim glavama.Ja sam je zamislila da je dobrodusna,emotivna,humanitarna,mastovita,kreativna,pravedna i takva ce mi ostati zauvek,tako i vama svima!Glasam za ma,ne jer ne zato sto je prava dobrica vec zato sto je ja takvu zamisljam.
Ovo je staro,davno sam ovo napisala o Annie.Ja sam od tad jos vise zavolela Annie,i vise joj verujem,vec odavno,ali samo svaki put zaboravim da napisem.Pa ovako,Annie je pre anoreksije pravila greske,nije jela,nije slusala roditelje,okrivljivala ih je za sve svoje probleme,i kad je obolela,i tad je isto tako nastavila da radi,e kad joj je stvarno bilo lose,kad je dozivela klinicku smrt,jedva se izvukla,i kad je ozdravila totalno se promenila.Trazila je oprostaj od roditelja,prijatelja i svih njenih bliznjih koje je uvredila,od tad je pocela da veruje u vile,u magiju jer je klinicka smrt veoma teska,i to se zaista desava ljudima kada im srce stane da kuca na nekoliko sekundi,tada vide andjele,cuju andjeosku muziku,osete se jako cudno,kao da stvarno umiru,kao da su u raju,u oblacima,
osete da im dusa izlazi,ali posto ti ljudi imaju jaku volju za zivotom,oni vicu da ne zele da umru,njihova to podsvest zeli i onda uspeju,tako se desilo i nasoj dragoj Annie,i rekla je da je to pobedila samo zato jer je imala jaku volju za zivotom,i od tad se totalno promenila,pocela je da veruje u vile,u magiju,zato joj onako puno znaci tetovaza BREATHE(disati)jer je ona nastavila da dise,zato je odlucila da pomaze onima koji imaju tu bolest,zato je postala mnogo emotivnija,osecajnija,da to prebrodri takodje joj je pomogla pesma Salvame,i zato kad je peva pred hiljadama ljudi,ne moze da izdrzi da ne zaplace,jer se uvek seti njene proslosti,a onda vidi ljude koji skandiraju njeno ime i placu zajedno sa njom,i ko ne bi na njenom mestu zaplakao?Ko?Ona nas sve savetuje na koncertima,govori nam tako lepe i osecajne reci,jer hoce da nam pomogne,ne samo anoreksicarkama,nego i nama koji nemamo tu bolest.A neki joj tako lepo uzvracaju na to sto nam ona govori tako lepe reci,govore da je razmazena bogatasica,to nisu ljudi,to su zivotinje,Annie treba podrska i ja je u potpunosti podrzavam i nadam se da i vi.Ona hoce da nam kaze da nikad ne trebamo odustati od svojih snova,kao sto ni ona nije.Mrtve lutke voli zato sto je i ona bila mrtva.Vile...mrtve lutke...zar to nije povezano sa klinickom smrcu?Vile su joj pomogle da se izvuce,a mrtve lukte je podsete na nju kad je bila "mrtva"...Mislim,sigurno postoji neki razlog zasto ih voli.Ja ih ne volim,meni su samo simpaticne,ne mogu ih voleti zato sto nisam tako nesto dozivela.A na M&G-u sto se tako ponasala,ona nije snob vec samo je imala los dan.Pa cak i mi imamo dane kad mrzimo ceo svet,a zasto ne bi ni ona kad je samo obican covek kao i mi...
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*
~BB~
~BB~
*PeRvErSa MiSs UcKeRmAnN*


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 31
Lokacija : ♥♥♥con Ucker en mi corazon parasiempre♥♥♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Every moment in my life,
everyday that passes by,
I just try to be myself,
This is who I need to be,
let the music set you free,
if you're in need of help

Get Crazy!

Datum upisa : 08.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 5:30 pm

3.Ma,ne.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
LoCa_PoR_PolLiS
~BB~
~BB~
LoCa_PoR_PolLiS


Ženski
Broj poruka : 62
Godina : 28
Lokacija : NeGoTiN
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : SOLO HAY Q VIVIR
SOLO HAY Q SENTIR
Y CANTAR ESTA MELODIA (RBD DULCE
Y BAILAR SIN TEMER
NO DEJARSE VENCER
PORQUE HOY NO FUE UN BUEN DIA

Q LA LLUVIA T MOJA LA PIEL
PERO NUNCA EL CORAZON
SOLO HAY Q SEGUIR AUNQUE EL CIELO ESTE GRIS
MIRA Q HAY Q MIRAR EL SOL

Datum upisa : 20.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 12:35 pm

Ma kakava razmazena..NARAVNO DA NIJEE!
Nazad na vrh Ići dole
★hadita de Annie★
~BB~
~BB~
★hadita de Annie★


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 28
Lokacija : *Somewhere over the rainbow*
Job/hobbies : Ples...♥ Rbd :)
Raspolozenje : *Estar bien* :)
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : I do... I do... I do... I do belive...
Salvame ★

Datum upisa : 20.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 12:25 am

Ma to je izmisljotina... Rekli su mi neki koji su bili na m&g - u da je bila skroz ok...
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 28
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 1:35 pm

Pa ona je uwek korektna.....shta swe ljudi izmishljaju!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
~*CwIjInA_MaLa*~
~V.I.P.~
~V.I.P.~
~*CwIjInA_MaLa*~


Ženski
Broj poruka : 1127
Lokacija : ♥Ako znam shta je ljubaw, onda je to zbog tebe ljubawi moja jedina♥
Raspolozenje : Djubre kao ja ne umire!
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Ulica me zna i na njoj je swe siwo znate..
Ona je zla, ona zeli moj ziwot brate..
I ko sam ja weruj nece ona da mi kaze..
Kad dodje kraj ona ostawi nas same..
Datum upisa : 01.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 11:14 pm

Ono drugo..
Nazad na vrh Ići dole
milica
~BB~
~BB~
milica


Broj poruka : 21
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Ja sam car. xD
Datum upisa : 29.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 12:59 am

ono 2.
Nazad na vrh Ići dole
★hadita de Annie★
~BB~
~BB~
★hadita de Annie★


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 28
Lokacija : *Somewhere over the rainbow*
Job/hobbies : Ples...♥ Rbd :)
Raspolozenje : *Estar bien* :)
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : I do... I do... I do... I do belive...
Salvame ★

Datum upisa : 20.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 1:12 am

*Verano.Chica* ::
***Annie*** ::
Ovo je mozda trac,mozda je ta devojka to tako napisala zato sto ju je ona upoznala,pa je htela nama da je ocrni,da je pokaze u najgorem svetlu.Boze,sta ja lupam,ovo nema smisla.Mozda je i istina...Stvarno ne znam,ja necu verovati u ovo dok ja to licno ne dozivim.A za plakanje na koncertima,to je nazalost 100% foliranje tj.gluma!Ne moze svaki put da place,Dul se desilo jednom,tako i Chrisu i Ponchu ali svaki put,pa neee.To je deo showa kao i njihovi poljubci i sve,mozda ona i voli Petra Pana i Zwoncicu,a mozda i ne.Ne mora da znaci ako se ona folira na koncertu da je ona takva i u stvarnom zivotu,to je samo njena uloga na koncertima a mozda je ona jako dobra i bolja nego kako je mi zamisljamo,a mozda je i zla,nazalost mi to ne znamo i samo mozemo da nagadjamo i da mislimo o njoj kao smo je zamislili u nasim glavama.Ja sam je zamislila da je dobrodusna,emotivna,humanitarna,mastovita,kreativna,pravedna i takva ce mi ostati zauvek,tako i vama svima!Glasam za ma,ne jer ne zato sto je prava dobrica vec zato sto je ja takvu zamisljam.
Ovo je staro,davno sam ovo napisala o Annie.Ja sam od tad jos vise zavolela Annie,i vise joj verujem,vec odavno,ali samo svaki put zaboravim da napisem.Pa ovako,Annie je pre anoreksije pravila greske,nije jela,nije slusala roditelje,okrivljivala ih je za sve svoje probleme,i kad je obolela,i tad je isto tako nastavila da radi,e kad joj je stvarno bilo lose,kad je dozivela klinicku smrt,jedva se izvukla,i kad je ozdravila totalno se promenila.Trazila je oprostaj od roditelja,prijatelja i svih njenih bliznjih koje je uvredila,od tad je pocela da veruje u vile,u magiju jer je klinicka smrt veoma teska,i to se zaista desava ljudima kada im srce stane da kuca na nekoliko sekundi,tada vide andjele,cuju andjeosku muziku,osete se jako cudno,kao da stvarno umiru,kao da su u raju,u oblacima,
osete da im dusa izlazi,ali posto ti ljudi imaju jaku volju za zivotom,oni vicu da ne zele da umru,njihova to podsvest zeli i onda uspeju,tako se desilo i nasoj dragoj Annie,i rekla je da je to pobedila samo zato jer je imala jaku volju za zivotom,i od tad se totalno promenila,pocela je da veruje u vile,u magiju,zato joj onako puno znaci tetovaza BREATHE(disati)jer je ona nastavila da dise,zato je odlucila da pomaze onima koji imaju tu bolest,zato je postala mnogo emotivnija,osecajnija,da to prebrodri takodje joj je pomogla pesma Salvame,i zato kad je peva pred hiljadama ljudi,ne moze da izdrzi da ne zaplace,jer se uvek seti njene proslosti,a onda vidi ljude koji skandiraju njeno ime i placu zajedno sa njom,i ko ne bi na njenom mestu zaplakao?Ko?Ona nas sve savetuje na koncertima,govori nam tako lepe i osecajne reci,jer hoce da nam pomogne,ne samo anoreksicarkama,nego i nama koji nemamo tu bolest.A neki joj tako lepo uzvracaju na to sto nam ona govori tako lepe reci,govore da je razmazena bogatasica,to nisu ljudi,to su zivotinje,Annie treba podrska i ja je u potpunosti podrzavam i nadam se da i vi.Ona hoce da nam kaze da nikad ne trebamo odustati od svojih snova,kao sto ni ona nije.Mrtve lutke voli zato sto je i ona bila mrtva.Vile...mrtve lutke...zar to nije povezano sa klinickom smrcu?Vile su joj pomogle da se izvuce,a mrtve lukte je podsete na nju kad je bila "mrtva"...Mislim,sigurno postoji neki razlog zasto ih voli.Ja ih ne volim,meni su samo simpaticne,ne mogu ih voleti zato sto nisam tako nesto dozivela.A na M&G-u sto se tako ponasala,ona nije snob vec samo je imala los dan.Pa cak i mi imamo dane kad mrzimo ceo svet,a zasto ne bi ni ona kad je samo obican covek kao i mi...

Bb... Ovo je prelepo... cry I slazem se u potpunosti sa tobom ...
Nazad na vrh Ići dole
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 28
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 1:53 pm

NISTE SIGURNE??
Dobro....swako ima swoje mishljenje...ja sam wama dala obrazlozenje zbog kojih su neke promenile mishljenje,,,po meni NE NIJE RAZMAZENA......
Ali OK....ja necu da sudim..a nemojte ni wi...jer je ne poznajemo!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
*..Sanja-WTNNCS..*
~Baby blue~
~Baby blue~
*..Sanja-WTNNCS..*


Ženski
Broj poruka : 811
Lokacija : ~*Sa Ivanom letimo na bumbaru x)*~
Job/hobbies : Komp,photoshop,forumi,setnje,i josh mnogo toga.
Raspolozenje : Odlichno..x)
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : ~*I believe in my self,and i am always ME*~
Datum upisa : 25.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:10 pm

Pf ovo su sranja na KVADRAATTT!!!
Jasno i kratko!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldethebest.hot4um.com
~*CwIjInA_MaLa*~
~V.I.P.~
~V.I.P.~
~*CwIjInA_MaLa*~


Ženski
Broj poruka : 1127
Lokacija : ♥Ako znam shta je ljubaw, onda je to zbog tebe ljubawi moja jedina♥
Raspolozenje : Djubre kao ja ne umire!
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : Ulica me zna i na njoj je swe siwo znate..
Ona je zla, ona zeli moj ziwot brate..
I ko sam ja weruj nece ona da mi kaze..
Kad dodje kraj ona ostawi nas same..
Datum upisa : 01.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:38 pm

*...Iwana Giovanna...* ::
NISTE SIGURNE??
Dobro....swako ima swoje mishljenje...ja sam wama dala obrazlozenje zbog kojih su neke promenile mishljenje,,,po meni NE NIJE RAZMAZENA......
Ali OK....ja necu da sudim..a nemojte ni wi...jer je ne poznajemo!
Pa ako je ne poznajesh otkud znash da nije razmazena?
Nazad na vrh Ići dole
*..Sanja-WTNNCS..*
~Baby blue~
~Baby blue~
*..Sanja-WTNNCS..*


Ženski
Broj poruka : 811
Lokacija : ~*Sa Ivanom letimo na bumbaru x)*~
Job/hobbies : Komp,photoshop,forumi,setnje,i josh mnogo toga.
Raspolozenje : Odlichno..x)
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : ~*I believe in my self,and i am always ME*~
Datum upisa : 25.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 8:16 pm

Kakva god da je ANahi
Wolim je najvishe pa vi prichajte sto o plezi se xDD cete! Izbalawi ga..heh Balawi.... lowe



plezi se xDD plezi se xDD plezi se xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldethebest.hot4um.com
*...Barbie 4ever...*
~Admin~
~Admin~
*...Barbie 4ever...*


Ženski
Broj poruka : 8957
Godina : 28
Lokacija : Sa Andry na osi...uziwamo u letu..kad odjednom swe smo modre!
Job/hobbies : ♥ moda,shoping,doteriwanje...♥
Raspolozenje : ♥ happy ♥
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : !w@n@ &....<3
♥️ Te amo parasiempre! ♥️
Andry,Sanjica...mis bbs.....lolim was zauwek!
Datum upisa : 15.10.2008

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 01, 2009 1:12 pm

Pa dobro.....ja msm da nije..rekla sam da swako ima swoje mishljenje!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiprincess.forumotion.net
~*RBD fan*~
~Moderator~
~Moderator~
~*RBD fan*~


Ženski
Broj poruka : 4233
Godina : 26
Lokacija : Sa Uckerom u sobi....ne zovite nas.....super se provodimo....niko nam ne treba...dovoljni smo jedno drugom..... <3
Job/hobbies : Sve po malo
Raspolozenje : HA HA HA
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : GRACIAS POR TANTO CARINO,
POR TANTO AMOR,
PORQUE DEMOSTRAR QUE RBD ES MAS QUE UN GRUPO MUSICAL,
MAS QUE UNA TELENOVELA,
ES UNA GENERACION,
ES UNA FORMA DE PENSAR...
MUCHISIMAS GRACIAS DE CADA UNO DE USTEDES,
QUE SIEMPRE ESTARAN EN NUESTRO CORAZON...
Datum upisa : 30.01.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 01, 2009 4:00 pm

★hadita de Annie★ ::
*Verano.Chica* ::
***Annie*** ::
Ovo je mozda trac,mozda je ta devojka to tako napisala zato sto ju je ona upoznala,pa je htela nama da je ocrni,da je pokaze u najgorem svetlu.Boze,sta ja lupam,ovo nema smisla.Mozda je i istina...Stvarno ne znam,ja necu verovati u ovo dok ja to licno ne dozivim.A za plakanje na koncertima,to je nazalost 100% foliranje tj.gluma!Ne moze svaki put da place,Dul se desilo jednom,tako i Chrisu i Ponchu ali svaki put,pa neee.To je deo showa kao i njihovi poljubci i sve,mozda ona i voli Petra Pana i Zwoncicu,a mozda i ne.Ne mora da znaci ako se ona folira na koncertu da je ona takva i u stvarnom zivotu,to je samo njena uloga na koncertima a mozda je ona jako dobra i bolja nego kako je mi zamisljamo,a mozda je i zla,nazalost mi to ne znamo i samo mozemo da nagadjamo i da mislimo o njoj kao smo je zamislili u nasim glavama.Ja sam je zamislila da je dobrodusna,emotivna,humanitarna,mastovita,kreativna,pravedna i takva ce mi ostati zauvek,tako i vama svima!Glasam za ma,ne jer ne zato sto je prava dobrica vec zato sto je ja takvu zamisljam.
Ovo je staro,davno sam ovo napisala o Annie.Ja sam od tad jos vise zavolela Annie,i vise joj verujem,vec odavno,ali samo svaki put zaboravim da napisem.Pa ovako,Annie je pre anoreksije pravila greske,nije jela,nije slusala roditelje,okrivljivala ih je za sve svoje probleme,i kad je obolela,i tad je isto tako nastavila da radi,e kad joj je stvarno bilo lose,kad je dozivela klinicku smrt,jedva se izvukla,i kad je ozdravila totalno se promenila.Trazila je oprostaj od roditelja,prijatelja i svih njenih bliznjih koje je uvredila,od tad je pocela da veruje u vile,u magiju jer je klinicka smrt veoma teska,i to se zaista desava ljudima kada im srce stane da kuca na nekoliko sekundi,tada vide andjele,cuju andjeosku muziku,osete se jako cudno,kao da stvarno umiru,kao da su u raju,u oblacima,
osete da im dusa izlazi,ali posto ti ljudi imaju jaku volju za zivotom,oni vicu da ne zele da umru,njihova to podsvest zeli i onda uspeju,tako se desilo i nasoj dragoj Annie,i rekla je da je to pobedila samo zato jer je imala jaku volju za zivotom,i od tad se totalno promenila,pocela je da veruje u vile,u magiju,zato joj onako puno znaci tetovaza BREATHE(disati)jer je ona nastavila da dise,zato je odlucila da pomaze onima koji imaju tu bolest,zato je postala mnogo emotivnija,osecajnija,da to prebrodri takodje joj je pomogla pesma Salvame,i zato kad je peva pred hiljadama ljudi,ne moze da izdrzi da ne zaplace,jer se uvek seti njene proslosti,a onda vidi ljude koji skandiraju njeno ime i placu zajedno sa njom,i ko ne bi na njenom mestu zaplakao?Ko?Ona nas sve savetuje na koncertima,govori nam tako lepe i osecajne reci,jer hoce da nam pomogne,ne samo anoreksicarkama,nego i nama koji nemamo tu bolest.A neki joj tako lepo uzvracaju na to sto nam ona govori tako lepe reci,govore da je razmazena bogatasica,to nisu ljudi,to su zivotinje,Annie treba podrska i ja je u potpunosti podrzavam i nadam se da i vi.Ona hoce da nam kaze da nikad ne trebamo odustati od svojih snova,kao sto ni ona nije.Mrtve lutke voli zato sto je i ona bila mrtva.Vile...mrtve lutke...zar to nije povezano sa klinickom smrcu?Vile su joj pomogle da se izvuce,a mrtve lukte je podsete na nju kad je bila "mrtva"...Mislim,sigurno postoji neki razlog zasto ih voli.Ja ih ne volim,meni su samo simpaticne,ne mogu ih voleti zato sto nisam tako nesto dozivela.A na M&G-u sto se tako ponasala,ona nije snob vec samo je imala los dan.Pa cak i mi imamo dane kad mrzimo ceo svet,a zasto ne bi ni ona kad je samo obican covek kao i mi...

Bb... Ovo je prelepo... cry I slazem se u potpunosti sa tobom ...
Stvarno ti se svidja???Ajajaja,hvala!!!<3
Nazad na vrh Ići dole
http://annie-dul.forumotion.com
~I`m not a perfect girl~
~BB~
~BB~
~I`m not a perfect girl~


Ženski
Broj poruka : 238
Godina : 28
Raspolozenje : ;)))
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : =)
Datum upisa : 28.04.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 01, 2009 4:53 pm

[quote="★hadita de Annie★"][quote="*Verano.Chica*"][quote="***Annie***"]Ovo je mozda trac,mozda je ta devojka to tako napisala zato sto ju je ona upoznala,pa je htela nama da je ocrni,da je pokaze u najgorem svetlu.Boze,sta ja lupam,ovo nema smisla.Mozda je i istina...Stvarno ne znam,ja necu verovati u ovo dok ja to licno ne dozivim.A za plakanje na koncertima,to je nazalost 100% foliranje tj.gluma!Ne moze svaki put da place,Dul se desilo jednom,tako i Chrisu i Ponchu ali svaki put,pa neee.To je deo showa kao i njihovi poljubci i sve,mozda ona i voli Petra Pana i Zwoncicu,a mozda i ne.Ne mora da znaci ako se ona folira na koncertu da je ona takva i u stvarnom zivotu,to je samo njena uloga na koncertima a mozda je ona jako dobra i bolja nego kako je mi zamisljamo,a mozda je i zla,nazalost mi to ne znamo i samo mozemo da nagadjamo i da mislimo o njoj kao smo je zamislili u nasim glavama.Ja sam je zamislila da je dobrodusna,emotivna,humanitarna,mastovita,kreativna,pravedna i takva ce mi ostati zauvek,tako i vama svima!Glasam za ma,ne jer ne zato sto je prava dobrica vec zato sto je ja takvu zamisljam.[/quote]Ovo je staro,davno sam ovo napisala o Annie.Ja sam od tad jos vise zavolela Annie,i vise joj verujem,vec odavno,ali samo svaki put zaboravim da napisem.Pa ovako,Annie je pre anoreksije pravila greske,nije jela,nije slusala roditelje,okrivljivala ih je za sve svoje probleme,i kad je obolela,i tad je isto tako nastavila da radi,e kad joj je stvarno bilo lose,kad je dozivela klinicku smrt,jedva se izvukla,i kad je ozdravila totalno se promenila.Trazila je oprostaj od roditelja,prijatelja i svih njenih bliznjih koje je uvredila,od tad je pocela da veruje u vile,u magiju jer je klinicka smrt veoma teska,i to se zaista desava ljudima kada im srce stane da kuca na nekoliko sekundi,tada vide andjele,cuju andjeosku muziku,osete se jako cudno,kao da stvarno umiru,kao da su u raju,u oblacima,
osete da im dusa izlazi,ali posto ti ljudi imaju jaku volju za zivotom,oni vicu da ne zele da umru,njihova to podsvest zeli i onda uspeju,tako se desilo i nasoj dragoj Annie,i rekla je da je to pobedila samo zato jer je imala jaku volju za zivotom,i od tad se totalno promenila,pocela je da veruje u vile,u magiju,zato joj onako puno znaci tetovaza BREATHE(disati)jer je ona nastavila da dise,zato je odlucila da pomaze onima koji imaju tu bolest,zato je postala mnogo emotivnija,osecajnija,da to prebrodri takodje joj je pomogla pesma Salvame,i zato kad je peva pred hiljadama ljudi,ne moze da izdrzi da ne zaplace,jer se uvek seti njene proslosti,a onda vidi ljude koji skandiraju njeno ime i placu zajedno sa njom,i ko ne bi na njenom mestu zaplakao?Ko?Ona nas sve savetuje na koncertima,govori nam tako lepe i osecajne reci,jer hoce da nam pomogne,ne samo anoreksicarkama,nego i nama koji nemamo tu bolest.A neki joj tako lepo uzvracaju na to sto nam ona govori tako lepe reci,govore da je razmazena bogatasica,to nisu ljudi,to su zivotinje,Annie treba podrska i ja je u potpunosti podrzavam i nadam se da i vi.Ona hoce da nam kaze da nikad ne trebamo odustati od svojih snova,kao sto ni ona nije.Mrtve lutke voli zato sto je i ona bila mrtva.Vile...mrtve lutke...zar to nije povezano sa klinickom smrcu?Vile su joj pomogle da se izvuce,a mrtve lukte je podsete na nju kad je bila "mrtva"...Mislim,sigurno postoji neki razlog zasto ih voli.Ja ih ne volim,meni su samo simpaticne,ne mogu ih voleti zato sto nisam tako nesto dozivela.A na M&G-u sto se tako ponasala,ona nije snob vec samo je imala los dan.Pa cak i mi imamo dane kad mrzimo ceo svet,a zasto ne bi ni ona kad je samo obican covek kao i mi...[/quote]

Bb... Ovo je prelepo... cry I slazem se u potpunosti sa tobom ...[/quote]
Da,diwno jebb...znachii,nemam reci..prelepo je :) I ja se slazem..
Nazad na vrh Ići dole
~BARBIE GIRL~
~Baby blue~
~Baby blue~
~BARBIE GIRL~


Broj poruka : 541
Lokacija : para siempre with RBD
Raspolozenje : HAHAHA....HM!SUPER
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : WWPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Datum upisa : 18.03.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimePet Maj 01, 2009 6:44 pm

po meni ona nije razmazena
Nazad na vrh Ići dole
~*BABY BLUE*~
~BB~
~BB~
~*BABY BLUE*~


Broj poruka : 14
Koliko ti se swidja 4um??? :
Razmazena princeza ????? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Razmazena princeza ????? - Page 3 Right_bar_bleue

Personal Text : que difficer es ser yo???
Datum upisa : 02.05.2009

Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 11:29 am

nije raymayenaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razmazena princeza ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmazena princeza ?????   Razmazena princeza ????? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razmazena princeza ?????
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi princess :: ~*~*~*Anahi~*~*~* :: ~*~*Biografija i zanimljiwosti~*~*-
Skoči na: